Tower's Home Page

Tak tě zase, člověče, vítém na své WWW stránce. Změnil jsem po šesti letech zaměstnavatele a tak teď učím počítače v Novém Boru na VOŠ a SPŠ sklářské v Novém Boru. Zdá se, že zde budu spokojen, neboť je to škola s velkou tradicí, známá i v zahraničí (teď jsem se například vrátil z Holandska, kde naši žáci předvádějí výrobu skla a zároveň jsou tam jejich výrobky vystavovány a prodávány). I když nejsou počítače na této škole tím nejdůležitějším předmětem (výuka je orientována především na počítačovou grafiku), přesto je zdejší počítačová učebna vybavena mnohem lépe, než učebny ve škole, na které jsem donedávna učil.

Jo, pro toho, kdo mě nezná - tak TOWER je má přezdívka používaná nejen v internetu, ale třeba i v éteru CB vysílaček. Mezi mé největší koníčky patří počítače, hudba a příroda. I když mi v poslední době kvůli tomu prvně jmenovanému nezbývá moc času na ty zbylé dva :-( Musím s tím něco udělat. Není nad to, hrabat se v záhoně, jezdit do lesa pro dřevo, opejkat buřty a hrát k tomu na kytaru a nebo jezdit po folkových festivalech. Mimochodem - na té fotce - to je naše malá farma o rozloze 30 x 10 metrů včetně kůlny, kterou jsem stavěl s Vendou Plechatým a kurníku, kterej sem stavěl skoro sám :-)

Co se týče mé webové stránky, pořád jsem kobyla, která chodí bosa - dělám sice stránky pro uměleckou agenturu Poutníci a folkovou skupinu Žalman a spol., ale abych si našel čas na svoji home page ..... Takže se tímto omlouvám všem, kteří čekali víc než tento jediný informační plátek.

Abych nezapoměl - stal jsem se v poslední době značně aktivním v celosvětovém projektu SATCO (simulovaný letecký provoz - piloti i kontroleři) a angažuji se při zakládání české sekce této organizace VACC CZ. Pokud tě letecký provoz aspoň trochu zajímá, určitě nevynechej výše uvedené odkazy - a pak se těším, že tě budu třeba navigovat při přistání na LKPR (Praha Ruzyně).

Existuje více způsobů, jak se se mnou spojit. Navštiv prosím Tower's Contact Page.
Na Tower's Links Page snad zase nalezneš pár zajímavých odkazů.

A tak ti, člověče, přeji vše dobré ... ... a snad někdy někde v nekonečné síti - nashledanou.

Stav od 10. listopadu 2000